20210723004253_download

10 Porad Randkowych, Które Musi Przeczytać Każdy Mężczyzna

Randki z kobietami z pewnością mogą być wyzwaniem. Przynajmniej dla niektórych mężczyzn.

Na randce wszyscy starają się zrobić dobre wrażenie, ale społeczeństwo ukształtowało nas w przeświadczeniu i oczekiwaniu, że mężczyźni zrobią wszystko, aby wyszło romantycznie. Czy ci się to podoba czy też nie, tak właśnie jest. Więc zamiast narzekać, lepiej to zaakceptować.

Sposobem aby pomóc ci lepiej umawiać się na randki, jest udzielenie ci 10 wspaniałych wskazówek, które pomogły setkom mężczyzn przezwyciężyć trudności pierwszej randki. Zauważ że chociaż wspomniałem o „pierwszej randce”, te wskazówki są bardzo przydatne bez względu na to, w jakim momencie “gry randkowej” się znajdujesz.

Wskazówka 1 – Setup

Zapomnij o tradycyjnym sposobie umawiania się na randki i dostosuj się do czasu. Kolacja na pierwszej randce to okropny pomysł, ponieważ:

a) Jedzenie powoduje senność, co może spowolnić interakcję
b) Jedzenie sprawia, że jesteś “nagazowany”
c) Kolacje są drogie
d) Obiady świadczą o zbytniej formalności i powadze
e) Musisz zwracać zbyt dużą uwagę na swoje maniery podczas jedzenia

Zamiast zjeść kolację, wybierz się na drinka do chłodnego baru lub salonu. Jest to bardziej nieformalne i mniej napięte, co może pomóc Wam się zrelaksować.

Wskazówka 2 – Nie spóźnij się

Spóźnienia są niedozwolone, więc staraj się ich unikać. Zamiast tego udaj się na miejsce 10 minut wcześniej, aby mieć czas na relaks i oswojenie się z otoczeniem. Jeśli twoja randka jest w salonie lub restauracji, idź do baru i zamów drinka. Rozgrzej swoje umiejętności konwersacyjne z barmanem, wymieniając nazwiska i rozmawiając. Przyjaźń z barmanami daje wiele dowodów społecznych, więc nie lekceważ siły tego rodzaju socjalizacji.

Wskazówka 3 – Nigdy nie upij się przed lub w trakcie randki

Zawsze sugeruję, aby pierwsze randki były w barach lub salonach (nie w klubach ze względu na hałas). W każdym razie, jeśli twoja randka obejmuje napoje wyskokowe, upewnij się, że się nie upijesz. Niektórzy ludzie potrzebują drinka, aby uspokoić nerwy przed pójściem na randkę, ale nie powinno to być wymówką.

Kiedy wypijesz za dużo, wpłynie to na twoje zdolności motoryczne i funkcjonalne, co z kolei zmniejsza twoje umiejętności konwersacyjne. Nie będziesz w stanie jasno myśleć i staniesz się bardziej podatny na błędy randkowe. Możesz też być śpiący, co może sprawić, że wszystko będzie nudne.

Wskazówka 4 – Uśmiech i kontakt wzrokowy

Na randkach wielu facetów zapomina się uśmiechać i dobrze się bawić. To przynosi efekt przeciwny do zamierzonego, ponieważ powinieneś cieszyć się wspólnym towarzystwem. Uroczy uśmiech może pomóc przełamać lody i sprawić, że interakcja będzie płynniejsza.

Upewnij się, że nie przesadzasz. Ponadto utrzymywanie kontaktu wzrokowego jest koniecznością, jeśli chcesz wyrazić pewność siebie. Zrozum, że utrzymywanie kontaktu wzrokowego to nie to samo, co wpatrywanie się, więc upewnij się, że wszystko jest swobodne. Dobrze jest skorzystać z pomocy specjalistów z https://lowcadup.pl/sex-portal/ którzy pomogą ci wybrać odpowiedniego partnera.

Wskazówka 5 – Musisz umieć rozmawiać

Początkowo kobiety są nieco bardziej nieśmiałe, więc Twoim zadaniem jest upewnienie się, że rozmowa się toczy. Jest różnica między byciem dobrym rozmówcą a kimś kto nie wie, kiedy przestać mówić. Powinieneś być w stanie wprowadzić tematy, wyrazić swoją opinię i zaangażować kobietę w rozmowę. Ponieważ ludzie lubią dźwięk własnych głosów, pozwól kobietom mówić jak najwięcej. Zwróć uwagę na to, co mówi, abyś mógł zadawać inteligentne i interesujące pytania.

Wskazówka 6 – Randka to nie maraton

Twoja randka nie musi trwać bardzo długo. Solidna trwa nie dłużej niż 2 godziny. To wystarczająco dużo czasu, abyś zrobił dobre wrażenie, zachowując zainteresowanie przyszłością. Długa randka może stać się czymś nudnym, więc bądź ostrożny.

Wskazówka 7 – Unikaj chodzenia na randki w weekendy

Kobiety częściej spotykają się z tobą we wtorek niż w sobotni wieczór, więc pamiętaj, aby zaplanować daty w ciągu tygodnia. Zmniejsza to również konkurencję między tobą a jej przyjaciółmi o jej uwagę. Każdy dzień od poniedziałku do środy jest w porządku.

Wskazówka 8 – Całowanie

Czekanie na ostatnią chwilę by pocałować kobietę, rodzi wiele oczekiwań. Zamiast tego skalibruj interakcję i jeśli czujesz, że masz dobrą okazję, idź na pocałunek przed końcem randki.

Wskazówka 9 – Seks i randki

Seks jest świetny, ale nie zawsze jest mądrze próbować naciskać zbyt szybko. Możesz zrujnować wszystkie swoją szansę. Zamiast tego dokonaj logicznej oceny interakcji przed wprowadzeniem pomysłu:

1) Czy ona ciągle cię dotyka?
2) Czy całuje cię namiętnie?
3) Czy robi jakieś odniesienia seksualne?
4) Czy zaprasza Cię do siebie? Czy wpada na pomysł pójścia do ciebie?
5) Czy okazuje jakikolwiek opór, gdy dotykasz jej intymnych części ciała?

To bardzo ważne elementy dobrej i udanej randki.

Więcej dowiesz się na https://lowcadup.pl/

Artykuł zewnętrzny