Kiiroo OhMiBod Esca – najnowszy hit na rynku wibratorów sterowanych smartphonem

Pragniesz maksimum zadowolenia w swojej sypialni? Chcesz poczuć doznania, o których jeszcze nie miałeś pojęcia? Wypróbuj Kiiroo OhMiBod Esca – nowoczesny wibrator, który zaprowadzi Cię na szczyt rozkoszy. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego niesamowitego produktu? Koniecznie przeczytaj poniższy opis.

kiiroo-ohmibod-wibrator

Czym jest Kiiroo OhMiBod Esca?

Jest to nowoczesny i sprawdzony wibrator, który na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia się innowacyjnością i pomysłowością. Został on stworzony dla tych Par, które oczekują maksimum zadowolenia. I to pod każdym względem.

Co wyróżnia Kiiroo OhMiBod Esca pośród innych rozwiązań?

1. Możliwość sterowania bezprzewodowego. Może ono odbywać się za pośrednictwem standardu WiFi, bądź też Bluetooth. Warto jednak pamiętać, że w przypadku wyboru tego drugiego rozwiązania, komunikacja odbywa się na ograniczoną odległość (maksymalnie osiem metrów).

2. Bezprzewodowe sterowanie urządzeniem możliwe jest również dzięki wbudowanej baterii. Jej pojemność pozwala na bardzo długie godziny rozkoszy. Co ciekawe, wibrator można podładować z każdego urządzenia posiadającego wejście USB.

3. Możliwość sterowania za pomocą dodatkowych, kompatybilnych aplikacji. Użytkownik może sterować swoim Kiiroo OhMiBod Esca również z poziomu urządzeń mobilnych, dając drugiej osobie niesamowite wrażenia. Aplikacje dedykowane urządzeniu obsługują zarówno system Android, jak również iOS. Dzięki temu można z nich korzystać praktycznie na każdym tablecie i smartfonie.

Dodatkowe zalety Kiiroo OhMiBod Esca

– Urządzenie jest dostępne w eleganckim i jednocześnie dyskretnym etui. Dzięki niemu z powodzeniem można je ochronić przed działaniem czynników zewnętrznych, jak również przed wzrokiem ciekawskich znajomych.

– Produkt spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Stosowanie go w okolicach intymnych nie spowoduje ryzyka powstania chorób skórnych, głównie ze względu na fakt zastosowania nowatorskiego materiału wykonania.

– Urządzenie jest sprzedawane wraz z dołączonym kablem USB. Gwarantuje to możliwość podłączenia jego baterii dosłownie z każdego urządzenia zewnętrznego.

– Wibrator charakteryzuje się niewielkimi wymiarami. Jego długość wynosi prawie 190 mm. Z kolei waga urządzenia wynosi zaledwie 55 g. Dzięki temu można go z łatwością przenosić z miejsca w miejsce (i co najważniejsze, robić to dyskretnie).

Kiiroo OhMiBod Esca posiada sygnalizację świetlną, odzwierciedlającą intensywność pracy urządzenia. Pozwala to na jeszcze efektywniejszą kontrolę jego pracy i tym samym – zadowolenie drugiej osoby.

Podsumowując, Kiiroo OhMiBod Esca to wibrator nowoczesny i maksymalnie dopasowany do oczekiwań odbiorców, szukających prostego, dyskretnego i jednocześnie zaawansowanego technicznie urządzenia. Jeśli dodamy do tego funkcjonalność wynikającą z wprowadzenia pojemnej baterii i nowatorski materiał wykonania, uzyskamy doskonały produkt, który warto polecić każdej kobiecie. Czy jesteście gotowi na nowy wymiar doznań?

Zobacz produkt w sklepie >>>

Dodaj komentarz