Najmocniejsze feromony męskie – przegląd feromonów dla mężczyzn

perfume-2142830_960_720

Feromony są całkowicie bezwonnymi substancjami, które są naturalnie wytwarzane przez organizm każdego człowieka. Okazuje się, że mają one bardzo duży wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Wyróżnia się wiele rodzajów feromonów, a każdy z nich ma odmienne działanie i pozwala uzyskać inne efekty – uległości, dominacji, gotowości do kopulacji czy sprawności seksualnej. Warto pamiętać o tym, że feromony stymulują narząd nosowo-lemieszowy i oddziaływają na naszą podświadomość. To na jaki rodzaj feromonów się zdecydujemy, będzie miało wpływ na pobudzenie konkretnych obszarów. Im więcej feromonów w danym produkcie, tym jego skuteczność jest większa.

 

Przegląd najlepszych feromonów dla mężczyzn

Perfumy z feromonami BeMine

bemine-man-feromony-lovely-lovers-perfumy-z-feromonami
Perfumy z feromonami BeMine to produkt zawierający silnie skoncentrowaną dawkę feromonów, dzięki czemu mężczyźni w oczach kobiet stają się bardziej atrakcyjni i rośnie ich pewność siebie. Jeśli chcesz polepszyć swoje kontakty z otoczeniem, to z pewnością warto wykorzystać ich moc. Wystarczy jedno psiknięcie na przeguby dłoni, klatkę piersiową, zgięcia łokci czy kolan, na szyję lub na kark, aby móc natychmiast wabić do siebie innych. Który mężczyzna nie pragnie być pożądany przez dużą ilość osób i czuć się pewnie w roli namiętnego kochanka? Jeśli chcesz poderwać pożądaną przez siebie osobę, zrób pierwszy krok w tym kierunku i skuś ją swoim zjawiskowym zapachem BeMine.

 

Zobacz produkt w autoryzowanym sklepie >>>

Perfumy z feromonami Love&Desire Premium

lovedesire_premium_edition_sklep_feromony
Męskie perfumy z feromonami Love&Desire Premium działają niewidzialnie i nie są wyczuwalne przez osobę, która je stosuje, dzięki czemu można wpływać niepostrzeżenie na podświadomość osób z otoczenia. Dla innych zapach Love&Desire Premium Edition jest męski i wręcz hipnotyzujący. Dzięki temu produktowi mężczyzna może zwiększyć pewność siebie w niemalże każdej sytuacji i zainteresowanie, być w centrum uwagi, zyskać sympatię otoczenia i poczuć się jak przysłowiowy macho. Objętość opakowania Love&Desire Premium Edition wynosi 100 ml, a stężenie feromonów 0,440 mg/ml. Długość działania to średnio pięć godzin, a skuteczność perfum zależna jest od indywidualnej wrażliwości na feromony.

 

Zobacz produkt w autoryzowanym sklepie >>>

Pheromone Essence

pheromone-essence-feromony-dla-mężczyzn-forum-opinie-działanie-informacje-BioTrendy
Jeśli chodzi o feromony, to Pheromone Essence jest liderem. Działa on długo, skutecznie i kompleksowo, czyli tak jak powinien męski perfum. Jest to idealne rozwiązanie dla panów, którzy pragną przejąć kontrolę w kontaktach nie tylko z płcią przeciwną, ale także nad sytuacjami społecznymi. Śmiało można używać tychże feromonów na co dzień i obserwować, jak zaczynamy cieszyć się coraz większym powodzeniem. Na co możesz liczyć, decydując się na zainwestowanie w ten produkt? Z pewnością na przebywanie w korzystnej atmosferce bezpieczeństwa i przychylności. Pheromone Essence działają natychmiast, a efekt utrzymuje się przez około pięć godzin. Nie odnotowano efektów ubocznych ze stosowania. Objętość opakowania wynosi 7,5 ml, a stężenie feromonów 0,774 mg/ml.

 

Zobacz produkt w autoryzowanym sklepie >>>

Perfumy z feromonami PheroStrong

biotrendy-pherostrong-for-men-2
Jeśli zależy Ci na wznieceniu pożądania u kobiet, przyciągnięciu ich spojrzeń i zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia, to perfumy z feromonami PheroStrong są właśnie dla Ciebie. Stosując perfumy z feromonami PheroStrong, możesz liczyć na zwiększenie swojej skuteczności w pracy i szanse na awanse oraz odnosić sukcesy zawodowe. Ponadto otoczenie będzie darzyć Cię szacunkiem i uznaniem. Staniesz się także autorytetem zarówno w domu, jak i wśród znajomych. Kompozycja składników zapachowych i feromonów w PheroStrong została dobrana w taki sposób, aby zapewnić skuteczność działania już po pierwszym użyciu. Stężenie feromonów wynosi tutaj 0,025%. W składzie znaleźć można m.in. 9 mg androstenolu, 5 mg androstenonu, 7 mg androsteronu, 4 mg androstadienonu.

Zobacz produkt w autoryzowanym sklepie >>>

Dodaj komentarz