20210531174442_gef15ae06c58bda0e8ca45397f17682ad80a7bc0de300a904db978febd8e6c9c74b065a8e534a69edf8b41b3886037eebaec8d6201cfa6b0c31abb170977469af_1280.jpg

Pierwsza randka: co robić, a czego nie?

Jaką sukienkę założyć? Jaki garnitur? Jaka fryzura? Czekaj, stop! Przestań panikować, to nie koniec świata. To po prostu Twoja PIERWSZA randka. Podejdź do tego na chłodno.

Prawie każdy z nas chce zrobić dobre wrażenie na swojej pierwszej randce. Mówią, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, więc upewnij się, że nic nie zepsujesz. Kiedy panikujesz twoja romantyczna randka może okazać się totalną wtopą. Spróbuj skupić się na swojej partnerce, na faktycznej rozmowie, którą odbędziesz.

1. Co Warto zrobić:

– Bądź sobą – bycie sobą jest nadal o wiele lepsze niż udawanie kogoś, kim się nie jest.

– Bądź dobrym słuchaczem – ta randka nie dotyczy tylko Ciebie. Powinieneś wiedzieć, kiedy posłuchać swojej partnerki i przestać mówić o sobie. To kwestia bliższego poznania się z drugą osobą, a nie czas na poznanie samego siebie.

– Spróbuj się dobrze bawić – bądź otwarty na nowe pomysły. Twoja randkowa noc nie musi być typowym wyjściem na kolację i film. Dobrze jest mieć kilka fajnych pomysłów, które wyróżnią nas spośród innych.

– Jeśli jesteś w kontakcie z partnerką, podsuń jej pomysł noszenia płaskich butów – długi spacer po mieście po kolacji lub film to kolejny sposób na poznanie się, a noszenie obcasów może utrudnić tę cudowną chwilę.

– Niech nosi seksowne majtki – kto wie, gdzie ta randka przyniesie was dwoje po tych wszystkich rozmowach, długich spacerach, kolacji.

– Nawiąż kontakt wzrokowy – możesz stwierdzić, czy dana osoba jest szczera, patrząc mu w oczy lub nawiązując kontakt wzrokowy. Niektórzy mogą to udawać, ale dobrze jest wiedzieć kiedy tak się dzieje.

Nie robić:

– Nie rozmawiaj o swoim poprzednim związku – nikt nie chce usłyszeć tej historii. Jest powód dla którego jesteś na randce, prawda? Zapomnieć o przeszłości i iść dalej. Więc spróbuj iść dalej i odkryć nowy horyzont.

– Szansa – druga osoba może nie być tą której się spodziewasz, ale daj jej szansę. Zbliż się.

– Nie zostawiaj partnera – jeśli chcesz zobaczyć ją ponownie na drugiej randce, powiedz że to wspaniała chwila. To kilka pozytywnych słów, takich jak „Miło było cię poznać. Świetnie się bawiłem”. Czasami sposób, w jaki z nimi rozmawiasz lub Twoje gesty mówią więcej niż tysiąc słów.

– Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś – jeśli nie jesz krewetek, a ona to uwielbia. Nie jedz tego tylko po to, żeby ją zadowolić.

– Nie pij więcej, niż jesteś w stanie znieść – to pierwsza randka a nie znajomy, który zna wpływ alkoholu na Twój organizm. Wystarczy kieliszek wina lub dwa.

– Nie mów nieprzyzwoicie ani nie rozmawiaj o seksie – jeśli oboje planowaliście seks – w porządku. Fajnie jest mieć dobrą rozmowę i może to być coś, na co można się doczekać podczas drugiej randki.

– Nie wysyłaj SMS-ów ani nie rozmawiaj przez telefon – może to sprawić, że Twoja partnerka będzie miała wrażenie, że nie jesteś nią zainteresowany.

Artyluł powstał w opracowaniu z https://lokalnyseks.pl/

Artykuł zewnętrzny