Pompka do powiększania członka (penisa)

Pompka do penisa – niska cena

Rozmiar penisa to kwestia nurtująca mężczyzn od zarania dziejów. Mierzenie, porównywanie, sprawdzanie danych statystycznych. A co jeśli okaże się, że jest poniżej przeciętnej? Często zaczynają się problemy z pewnością siebie i samoakceptacją. Zaczyna się wstyd przed kontaktem cielesnym z kobietą, niepewność w stosunkach damsko-męskich, a nawet unikanie seksu. Ta niepewność i brak powodzeń na polu prywatnym może się przełożyć także na inne dziedziny życia. Nie jest to sytuacja bez wyjścia. Po pierwsze spróbuj zaakceptować siebie takiego, jakim jesteś. Pomocna może być także pompka do powiększania penisa. Jest ona efektywnym i bezpiecznym sposobem na dodanie sobie kilku centymetrów. Dodatkowo, bardzo korzystnie wpływa na erekcję. 

Czym tak naprawdę jest pompka do penisa?

Działanie pompki do powiększania członka polega na tym, że pod wpływem ciśnienia, które powstaje w komorze, do ciał jamistych penisa dopływa więcej krwi niż podczas zwykłej erekcji. Pompka do penisa może być stosowana także do wzmacniania erekcji, jeśli występują problemy z potencją. Natomiast działanie powiększające członka polega na rozszerzeniu ciał jamistych – są to tkanki, które dzięki systematycznemu rozciąganiu zwiększają swój rozmiar na stałe. 

Rodzaje i sposób działania pompek powiększających członka

Przy wyborze pompki do penisa cena nie powinna być głównym wyznacznikiem. Warto wydać trochę więcej, ale postawić na jakość. Po pierwsze należy odrzucić wszystkie pompki w bardzo niskiej cenie z niepewnych źródeł. Jeśli już to zrobimy, to zostaną nam do wyboru dwa główne rodzaje:

– pompka wodna – działa za pomocą zaawansowanej technologii, opartej na  trakcji ciśnieniowej. To opatentowana technologia, która pozwala wydłużyć penisa nawet do 7 cm. Siła ssąca takiej pompki jest jedną z najmocniejszych na rynku. Jest to wygodna, bezpieczna i naturalna metoda powiększania penisa w komfortowych warunkach we własnej łazience. Używa się jej podczas kąpieli lub prysznica, doznając tym samym prawdziwej przyjemności. To sprawdzona i opatentowana technologia, którą wybrało wielu mężczyzn;

– pompka cyfrowa – jest to pompka ciśnieniowa, która wykorzystuje nowoczesną technologię. Plastikowy cylinder obejmuje członka i pozwala osiągnąć silną erekcję. Gdy powietrze wewnątrz cylindra zostanie wypompowane, to próżnia wciągnie Twojego penisa do wewnątrz, a więcej krwi dopłynie do jego wnętrza. Po ściągnięciu cylindra członek będzie zauważalnie większy oraz grubszy. Korzystający z modeli ciśnieniowych bardzo często chwalą ich zdolność do powiększenia penisa na stałe przy regularnym stosowaniu. Podczas stosowania warto użyć lubrykantu do nawilżenia podstawy pompki. Należy umieścić penisa wewnątrz, ściskać pompkę delikatnie i wtedy pozostaje Ci już tylko obserwować jak Twój penis staje się coraz większy.

Co wybrać?

Kiedy już wybierzemy odpowiadający nam rodzaj mechanizmu, to powinniśmy wybrać odpowiedni dla siebie model. Oczywiście wszystkie one różnią się ceną, im bardziej zaawansowane technologie i wyższa jakość, tym drożej zapłacimy. Na wykonaniu i materiałach, z których jest zrobiona pompka nie powinniśmy oszczędzać. Dodatkowo model powinien odpowiadać długości naszego penisa, przy poszczególnych specyfikacjach powinny znaleźć się takie wytyczne. Członka mierzymy w stanie erekcji, nie zawyżając, dobieramy urządzenie idealnie dopasowane do naszej anatomii. 

 

Gdzie ją kupić?

Pompkę do członka można kupić w stacjonarnych sex shopach, jednak wtedy trzeba liczyć się z tym, że produkt będzie znacznie droższy, oraz będziemy musieli stanąć twarzą w twarz z młodą sprzedawczynią i powiedzieć jej, czego potrzebujemy, co może nie być łatwe.  W końcu to delikatny temat, więc niektórym może sprawiać problem mówienie o tym obcej osobie, a wymówka typu “to dla kolegi” może nas tylko pogrążyć. Pompki do powiększenia członka można także kupić online w popularnych sklepach internetowych, jednak łatwo dać się tam oszukać lub kupić chiński produkt słabej jakości, co może być tragiczne w skutkach. Najlepszym miejscem do takiego zakupu będą internetowe drogerie intymne, gdzie mamy pewność odnośnie jakości kupowanego produktu, często też możemy dostać na niego gwarancję. Wybierzmy sprawdzone produkty, taki jak XLsucker czy Bathmate Hydromax X30.

Jak używać?

Przed zastosowaniem pompki do powiększania członka należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach, by było ono całkowicie prawidłowe i bezpieczne.

Po pierwsze, urządzenie jest zaprojektowane z myślą o indywidualnym użytkowniku. Kupowanie jej wspólnie z kolegą lub odkupowanie używanej nie jest najlepszym pomysłem. Jeśli cierpisz na zmniejszone odczuwanie okolic krocza, to przed użyciem pompki do penisa powinieneś skonsultować się z lekarzem, gdyż w takiej sytuacji użytkowanie jej może mieć groźne konsekwencje ze względu na brak uwrażliwienia na moment, gdy powinieneś ją zdjąć z członka. Jeżeli ktoś ze względu na brak czucia zapomni o tym, to może skończyć się tragedią. Należy bezwzględnie pamiętać o usunięciu gumki w odpowiednim momencie. Szczególnie powinny zwrócić na to uwagę osoby niepełnosprawne, które mają problemy z czuciem. Skutki opóźnienia tego momentu mogą być długoterminowe, z martwicą włącznie.

Kiedy już zaczniesz stosować urządzenie, to pamiętaj, że nie wolno zasypiać w trakcie użytkowania lub też robić tego pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Pamiętaj także o tym, aby mieć stały kontakt z urządzeniem! Przy stosowaniu pompki do penisa należy ogolić obszar krocza, polepszy to przyczepność tuby do ciała, a jednocześnie zahamuje wypływanie wody, które zmniejsza efekty. Przed samym użytkowaniem zalecana jest także krótka ciepła kąpiel lub prysznic, dzięki czemu pory się rozszerzą, a tkanka będzie bardziej podatna na działanie urządzenia. Należy unikać zbyt intensywnego pompowania, gdyż może ono doprowadzić do podrażnień.

Pompkę należy stosować w trzech sesjach, które powinny trwać po kilka minut każda. W czasie przerwy w sesjach powinno się rozmasować penisa. Sesja nie powinna trwać dłużej niż 15 minut, co zagwarantuje lepsze efekty oraz zwiększy przepływ krwi do członka. Oprócz pompek skuteczne, ale mniej wygodne są ekstendery, takie jak Male Edge extender, jednak tym tematem zajmiemy się w oddzielnym artykule.

Efekty mogą być zdumiewające!

Systematyczne użytkowanie pompki do powiększenia członka może przynieść naprawdę dobre efekty. Penis może się wydłużyć na stałe od 2 do 6 cm, wielkość ta zależy od indywidualnych cech użytkownika. Członek będzie również widocznie pogrubiony, co znacząco wpływa na jego wygląd, a przede wszystkim jakość życia seksualnego. Sam żołądź także się powiększy, już dzięki temu Twoja męskość będzie wyglądała okazalej. Ze względu na uwrażliwienie oraz intensywniejszy napływ krwi wzwody staną się twardsze, co jest niezwykle zachęcające dla osób, które mają problemy z erekcją. Dzięki lepszemu ukrwieniu uzyskasz również lepsze orgazmy, przeniesie Cię to na nowy poziom przyjemności, której naprawdę warto doświadczyć. Rozwiąże to również problem przedwczesnej ejakulacji, z którym boryka się wielu młodych mężczyzn, a sama erekcja będzie dużo “efektywniejsza” i intensywniejsza. Ogólnie wzmocni się Twoja wytrzymałość seksualna, wpływając tym samym na polepszenie samego aktu. 

Sprawdź naszą ofertę na kremy, żele i pompki do powiększania penisa.

Co na to sami użytkownicy?

Najlepszą recenzją i pomocą przy podjęciu decyzji jest zdanie samych użytkowników. To oni korzystają z nich w rzeczywistości i mogą opowiedzieć na podstawie własnych doświadczeń.  

Zawsze wstydziłem się tego, że mój penis jest poniżej średniej. Jeszcze rok temu byłem prawiczkiem i panicznie bałem się bliskości z kobietą. Gdzieś w Internecie mignęła mi reklama pompki ciśnieniowej, ale na początku myślałem, że to pic na wodę. Później z rozmowy z przyjacielem wyszło, że on takiej używa od dłuższego czasu i jest naprawdę zadowolony. Poczytałem opinie, które były przeróżne, ale postanowiłem zaryzykować. Wybrałem pompkę wodną, jedną z droższych, ale miała najwięcej dobrych recenzji. Na początku trochę bałem się jej używać, ale okazało się to bezbolesne, a wręcz bardzo przyjemne. Od tego czasu widzę, że mój penis jest naprawdę grubszy i z moich obliczeń wynika, że wydłużył się o jakieś 3 cm. To wszystko dodało mi pewności siebie do tego stopnia, że zacząłem się spotykać ze wspaniałą kobietą. Ona nie ma pojęcia o moich kompleksach, a jeśli chodzi o nasz seks, to jest najlepszy na świecie!

Karol, 22 lata

 O pompkach do członka wiedziałem od zawsze, jednak długość mojej męskości jest według mnie naprawdę spoko. Gorzej było z erekcją, przedwczesne wytryski, brak odpowiedniej twardości zdarzały mi się bardzo często. Przypadkiem przeczytałem wywiad z urologiem, który polecał działanie pompki w takiej sytuacji. Wypróbowałem i jestem zachwycony, moja żona zresztą też! Dodatkowe powiększenie penisa też jest całkiem fajnym efektem ubocznym. Generalnie, nie narzekam!

Marek, 35 lat

Rok temu kupiłem w ulubionym sklepie internetowym pompkę ciśnieniową do powiększania penisa. Nie sądziłem, że cokolwiek zdziała, ale byłem już zrozpaczony. Mój ptaszek zawsze był tragicznie mały, a ja próbowałem wszystkiego – maści, masaży, tabletek. Nic mi nie pomagało, dopiero przy pompce zauważyłem jakieś efekty. Stosuję ją od niedawna, więc ciężko mi powiedzieć, czy coś tam wydłużyło się na stałe, ale wystarcza mi już samo powiększenie przed igraszkami. Dzięki temu czuję się dużo pewniej w łóżku. 

Jarek, 46 lat

 

Zobacz produkty na powiększanie penisa >>>