dildo-wibratory-wibrator

Przegląd / ranking ekskluzywnych wibratorów sterowanych smartphonem – część 1.

Obecnie rozwój technologii obserwujemy w każdej dziedzinie życia, dlatego i na rynku gadżetów intymnych nie obyło się bez nowości technologicznych. Jakie gadżety możemy stosować sterując nimi przez telefon? Jakie mają funkcje i w jaki sposób mogą urozmaicić i uatrakcyjnić nasze życie intymne? Aby odpowiedzieć na te pytania przygotowaliśmy ranking / przegląd najnowszych wibratorów klasy Hi-tech, oraz ich krótką charakterystykę.

Lovense Lush Bullet

lovense-lush-2

Lovense to marka, która ostatnimi czasy podbija serca Polek i Polaków, niejednokrotnie uzyskując tytuł bestsellera miesiąca. Lovense stawia przede wszystkim na jakość materiałów, wyjątkowy design, ale również i bogatą gamę opcji sterowania i jakość, z którą mogą walczyć tylko nieliczni. Marka szybko stała się dużą konkurencją LELO, oferując produkty bardzo wysokiej jakości w niższych cenach. Lovense Lush Bullet to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju wibrator, który jest sterowany przy pomocy smartfona. Bardzo ważne jest to, że jest przeznaczony do do zabawy w pojedynkę albo do seksu na odległość. Może również służyć do stymulacji w miejscu publicznym, ponieważ jest bardzo cichy i dyskretny. Lovense Lush Bullet, który jest używany z bliska można sterować interfejsem za pomocą ruchów czy stuknięć. Natomiast używając go z daleka korzystamy z aplikacji za pomocą smartfona, oddając tym samym kontrolę nad całą sytuacją stymulatorem partnerowi. Lovense Lush Bullet ma wgraną niezliczoną ilość programów jakie można ułożyć. W jednych wibracje są mocne i głębokie, w innej zaś niemal niesłyszalne. Marka Lovense w swojej ofercie posiada również zaawansowane gadżety analne sterowane smartphonem.

Zobacz produkt w sklepie >>>

Picobong Remoji Driver

picobong-diver-pink-300x300
Picobong to nowa marka znanej i cenionej firmy najbardziej ekskluzywnych wibratorów LELO, które uważane są jako mercedesy w kategorii wibratory. Picobong jakością nie ustępuje innym wibratorom LELO, jednak ich design jest bardziej młodzieżowy, a cenny bardziej przystępne. To najnowsza odsłona przeznaczona dla osób ceniących jakość, a jednocześnie bardziej ekonomiczne rozwiązania, gdyż LELO wydając markę Picobong jeszcze bardziej podniosło swoje ceny, aby jedna z nich była na najwyższej z możliwych półek, a drugą umieścić cenowo na średniej półce. Takie rozwiązanie dzięki niezawodności firmy, stawia Picobong w bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnej pozycji. Picobong remoji driver to inaczej mówiąc wibrujące jajeczko, które doskonale zaspokoi Twoje pożądanie. Kształt tego gadżetu został zaprojektowany w taki sposób, by pobudzać najbardziej wrażliwe miejsca Twojego ciała, w tym oczywiście punkt G. Jak łatwo można się domyślić orgazm jest gwarantowany! Ciekawą informację jest to, że picobong remoji driver można sterować za pomocą urządzenie mobilnego, dzięki darmowej aplikacji REMOJI. Warto dodać, że urządzenie jest małe i działa bardzo cicho więc można go używać w każdej sytuacji.

Zobacz produkt w sklepie >>>

Je Joue Dua

je-joue-dua
Dua marki Je Joue to elegancki wibrator wysokiej jakości materiałów, przeznaczony do stymulacji łechtaczki i punktu G. Wibrator sterowany jest jednym przyciskiem, dzięki czemu zarządzanie jest wygodne i bardo proste. Je Joue Dua można sterować również za pomocą aplikacji na smartphona, dzięki czemu odkryjemy dużą liczbę opcji i poziomów wibracji, co można kontrolować również zdalnie! Je Joue Dua skonstruowano tak, by pobudzał najistotniejsze punkty pod względem kobiecego ciała, dzięki czemu niezwykle łatwo pobudza sfery intymne i pozwala osiągnąć niesamowity orgazm. Dua posiada aż dwa niezależne silniki wibrujące, dając naprawdę mocne i przyjemne doznania. Urządzenie może być również stosowane do treningu mięśni Kegla. Duo można sterować wyłącznie z systemów iOS – iPhone.

Zobacz produkt w sklepie >>>

 

Powyższym artykułem zapoczątkowujemy przegląd wszystkich popularniejszych wibratorów Hi-tech na rynku, jeśli jesteście ciekawi innych produktów, obserwujcie nas na portalu Facebook! Wkrótce opiszemy i przedstawimy Wam kolejne gadżety!

Dodaj komentarz