Sexual Health Series – kosmetyki i suplementy dla kobiet

Sexual Health Series (SHS) to marka, która od lat dba o lepszą jakość życia intymnego kobiet na całym świecie. Ich wyjątkowe kosmetyki i suplementy wspierają zdrowie i seksualność zapewniając wzrost satysfakcji. Jeśli nie odczuwasz wystarczającej satysfakcji ze stosunków, lub masz obniżone libido sprawdź produkty Sexual Health Series.

Seria Libido Therapy

Libido Therapy to seria zaprojektowana z myślą o kobietach cierpiących z powodu niskiej satysfakcji z życia intymnego, która może przejawiać się bolącymi lub nieprzyjemnymi stosunkami, trudnością z osiągnięciem orgazmu, czy brakiem / obniżeniem odczuwania popędu seksualnego. Brak satysfakcjonującego życia intymnego to często powód wielu frustracji i nieporozumień w relacji z inną osobą. To nie tylko kwestia wzajemnych oczekiwań, lecz również biochemii organizmu. Energia seksualna gromadzi się dążąc do jej rozładowania. Zatrzymanie jej i nie rozładowywanie może skutkować obniżonym nastrojem, większą podatnością na stres czy nawet zachwianym funkcjonowaniem biochemicznym organizmu.  Dzięki Libido Therapy i Viamea nigdy nie zaznasz już więcej takich problemów. W skład serii wchodzą zarówno wysokiej jakości kosmetyki, jak i suplementy diety w postaci tabletek, które uzupełniają wszelkie niedobory w organizmie, umożliwiając powrót do pełnej sprawności seksualnej i osiągnięcie satysfakcji z nowej jakości życia. Seria kosmetyków to Libigel, oraz Libispray czyli najwyższej jakości lubrykanty wzbogacone o substancje aktywne pobudzające mikrokrążenie w okolicach narządów intymnych. Takie działanie zwiększa napływ krwi, dając lepsze dotlenienie receptorów, poprawę naturalnego nawilżenia, a co za tym idzie i znacznie przyjemniejsze stosunki. Kosmetyki mogą dawać efekt rozgrzania, pozostawiając uczucie ciepła i delikatnego mrowienia. Składniki są całkowicie bezpieczne i nie powinny podrażniać nawet najbardziej wrażliwej sfery. Mogą je stosować osoby, dla których ważne są prawa zwierząt – ponieważ dbamy aby produkty w naszej drogerii były cruelty free. Tak też jest z kosmetykami Libigel i libispray, które powstały na terenie UE, a do produkcji nie wykorzystano badań na zwierzętach!

Jakie mogą być przyczyny obniżonego libido?

Przyczyny obniżonego libido mogą być różne. Zazwyczaj występują one gdy nałoży się wiele czynników, takich jak zła dieta, stres, nadużywanie substancji psychoaktywnych, zaburzone funkcjonowanie hormonalne czy depresja. Doznawanie częstego stresu, życie w pośpiechu również niejednokrotnie sprowadza się do nieprawidłowych nawyków żywieniowych, przy których łatwo o niedobory, dlatego Sexual Health Series stworzyło suplementy, taki jak Libido Therapy, czy Viamea, które dostarczają składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania układu rozrodczego, nerwowego, oraz krwionośnego. Jednak pamiętajmy że obniżone libido, czy brak ochoty na seks, zawsze powinien być dla nas martwiącym sygnałem, świadczącym iż coś się dzieje w naszym organizmie. Watro w takiej sytuacji wesprzeć go suplementem, jeśli dopuszczamy możliwość, że przyczyną jest zła dieta, jednak przede wszystkim należy zasięgnąć porady lekarza i upewnić się jaka może być przyczyna.

Bardzo fajny produkt, który pozytywnie wpływa na potencję, pożądanie, jak również doznania erotyczne to Sex Elixir marki Sexual Health Series. To skuteczny afrodyzjak, który pobudza do działania i dodaje energii w zbliżeniach erotycznych. Przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ci, którzy uwielbiają igraszki nocne, podrywy i dobrą zabawę mogą spróbować z czystej ciekawości działania tego preparatu. Również osoby pozbawione takich cech, a będące osobami nieśmiałymi i cichymi i powinny zamówić słynną buteleczkę Sex Elixir.

Sex Elixir działania na nasze sfery erogenne i wzrost libido. To suplement w atrakcyjnej cenie, który dostępny jest w formie płynu. Dodajemy parę kropel płynu do spożywanego napoju i czekamy na efekt końcowy, który zaskoczy każdego!

Zarówno Viamea, jak i Libido Therapy oprócz dostarczania substancji odżywczych, zawiera w składzie również zioła o właściwościach relaksujących i ułatwiających odprężenie się. Dzięki takiemu działaniu łatwiej czerpać garściami z chwili uniesienia, porzucić nerwy i stres. Pamiętajmy, jednak że suplement nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety, oraz nie zaleca się przekraczania zalecanej dziennej porcji do spożycia. Powyższe informacje zostały opracowane na podstawie informacji udostępnionych przez producenta. Sklep nie udziela porad dietetycznych ani medycznych.