Skuteczne sposoby na potencję / erekcję

Badania seksuologiczne prowadzone w różnych miejscach na świecie zgodnie stwierdzają, że problemy z potencją u mężczyzn mogą pojawić się w każdym wieku. W znacznej większości dotyczą one osób po czterdziestym roku życia, jednak dotykają również osób rozpoczynających swoje życie intymne. Niepełna erekcja czy jej brak to poważny problem w kontekście związku. Brak satysfakcjonującego życia intymnego często jest istotną przyczyną konfliktów, czy odczuwanej frustracji. Jak sobie radzić gdy problem dotknie właśnie nas?

Zaburzenia erekcji to poważny problem seksuologiczny, który dotyka znacznej części mężczyzn, bowiem doświadczyło go kiedykolwiek ośmiu na dziesięciu mężczyzn. Oznacza to że zaburzeń erekcji nigdy nie doświadczyło tylko 20% mężczyzn. Czym są spowodowane i jak sobie z radzić?

Jedną z podstawowych rzeczy, które należy mieć na uwadze to, że jeśli problem się notorycznie powtarza należy się skonsultować z lekarzem pierwszego kontaktu lub bezpośrednio z urologiem i/lub seksuologiem. Taka wizyta u specjalisty pozwoli nam zidentyfikować źródło problemu, zrozumieć jego istotę i dopasować odpowiedni sposób zapobiegania mu. Zaburzenia erekcji mogą być powodowane wieloma czynnikami występującymi pojedynczo lub grupowo. Wśród najważniejszych czynników narażających mężczyzn na problemy z erekcją możemy wyróżnić między innymi: złą dietę, stres, zatrucie organizmu, czy doznawanie trudności emocjonalnych.

Stres i zła dieta to częste czynniki, które występują razem – mocno się potęgują. Stres utrudnia przyswajanie substancji odżywczych, przez co przyczynia się do pogorszenia funkcjonowania organizmu. Stąd niesamowicie istotne jest utrzymywanie zdrowego trybu życia, trzymanie zdrowej diety i unikanie stresów. Jednak w obecnych czasach wszyscy żyją w pośpiechu, warto więc zadbać o siebie zwracając większą uwagę na dietę, oraz regularny relaks, medytację czy zastosowanie odpowiednich suplementów diety.

Jakie produkty mogą okazać się pomocne?

Szukając suplementu wspomagającego organizm mężczyzn w takich kwestiach jak potencja, erekcja, czy ogólnie pojęta sprawność seksualna zasięgnijmy produktów marki Sexual Health Series, takich jak Penis Complete, Potency Therapy, czy Erotabs i Man Tabs. Skuteczne mogą się okazać również Erectman, Maxilong i BigErection marki Medica Group. Pamiętajmy jednak, że są to suplementy diety, których efekty zauważymy jeśli nasz problem z erekcją wynika właśnie z niedoborów w diecie, czy jest związany ze stresem. Jeśli wynika natomiast z innych problemów zdrowotnych, takich na przykład zaburzenia hormonalne, czy trudności emocjonalne, suplementy mogą się okazać niezbyt skuteczne – dlatego przypominamy że warto skorzystać z pomocy specjalisty!

EroTabs

Erotabs to najnowszy hit na rynku suplementów na erekcję, które jak podaje producent przez działanie synergiczne przyniesie świetne efekty, gdy zastosujemy go zaraz przed stosunkiem. EroTabs to formuła składająca się z naturalnych wyciągów i ziół, która pozytywnie wpływa na układ rozrodczy, krwionośny, oraz nerwowy, jednocześnie redukując negatywne skutki stresu. Erotabs stanowi doskonałą propozycję dla mężczyzn pragnących poprawić swoją sprawność seksualną pod takimi względami jak potencja / erekcja, czy długość stosunku.

Potency Therapy 

Potency Therapy marki Sexual Health Series to suplement diety, którego działanie pozwala uzupełnić braki składników niezbędnych na szlakach metabolicznych układu rozrodczego i krwionośnego, potrzebnych do sprawnego funkcjonowania. Potency Therapy należy stosować każdego dnia – popijając dużą ilością wody. Efekty zauważymy po około 2-3 tygodniach stosowania.

Penis Complete i Penilarge

Zarówno Penis Complete i Penilarge to tabletki określane jako “na powiększanie penisa”, jednak bardziej poprawnie byłoby określić je “na powiększenie erekcji”. Oba suplementy są bogate w buzdyganek, oraz l-argininę, których obecność w organizmie pozytywnie wpływa na przemiany tlenków azotu w naczyniach ścian krwionośnych okolic intymnych, pobudzając ich rozkurczanie. Dzięki takiemu działaniu Penis Complete, oraz Penilarge są popularnymi suplementami poprawiającymi wielkość i moc erekcji. Produkty należy stosować powyżej miesiąca, aby zauważyć efekty. Nie przekraczać dziennej porcji do spożycia!

BigErection

BigErection to suplement marki Medica Group, który również uzupełnia składniki w organizmie, które są potrzebne do prawidłowego działania układu rozrodczego i krwionośnego. Jego formuła oparta jest o ziołowe składniki, które pozytywnie wpływają na witalność organizmu, krążenie energii seksualnej, a także zdolność do wywołania erekcji.

Maxilong

Maxilong to suplement w składzie i działaniu podobny do Penilarge oraz Penis Complete. Jego składniki pozytywnie wpływają na przemiany tlenków azotu w naczyniach krwionośnych okolic intymnych, przez co erekcja staje się mocniejsza. Maxilong to doskonałe rozwiązanie, gdy potrzebne jest uzupełnienie elementów potrzebnych organizmowi do powrotu do równowagi.