Wibrator dla par – jak działa? – Ranking i przegląd wibratorów dla par

WIbratory dla par to niewielkie urządzenia do stosowania przez dwie osoby podczas zabawy lub stosunku. To rodzaj gadżetów intymnych, które w ostatnim czasie szybko zyskują na popularności i cieszą się bardzo dobrymi opiniami zadowolonych klientów i klientek. Podczas stosunku zarówno stymulują łechtaczkę, oraz członka. Wibrator dla par to idealny sposób na urozmaicenie życia łóżkowego, oraz szansa na nowy wymiar doznań.  

Charakterystyka i stosowanie wibratorów dla par

Wśród producentów wibratorów dla par prym wiodą takie marki jak Lelo, We-vibe, czy Picobong. Poszczególne marki i modele tych gadżetów intymnych różnią się między sobą opcjami sterowania (pilot / aplikacja / sterowanie ręczne), ilością poziomów wibracji, sposobów wibracji (wibracje / rotacje) i parametrami technicznymi. Nie da się w związku z tym jednoznacznie wskazać, który wibrator jest najlepszy – wszystko jest kwestią dopasowania do własnych potrzeb, oraz gustu. Tak czy inaczej, wszystkie wibratory dla par mają tę wspólną cechę, iż możliwe jest ich stosowanie w trakcie trwania stosunku.

te mają kształt litery „U” lub „V”, gdzie jedno z ramion jest nieco mniejsze od drugiego. Mniejsze ramie umieszcza się w pochwie – stymuluje ono członka, podczas penetracji. Większe ramię pozostaje na zewnątrz, wibrując na łechtaczce i zapewniając mocne i przyjemne wrażenia. Co najważniejsze wibratory dla par są zaprojektowane w taki sposób, aby służyły obu osobom, i nie stanowiły w żaden sposób dyskomfortu. Tak więc poprawnie umiejscowiony wibrator nie będzie ani wypadał ani się przemieszczał nawet podczas zmian pozycji.  

Parametry wibratorów dla par

Każdy produkt z racji swojej budowy może być stosowany wyłącznie z żelami intymnymi, lubrykantami na bazie wody. Należy pamiętać, że produkty pokryte silikonem medycznym, nie mogą być stosowane wraz z żelami na bazie silikonu, z tego względu w naszym asortymencie lubrykanty zawierające silikon są wyraźnie oznaczone. Stosowanie silikonowych lubrykantów może przyczynić się do niszczenia powłoki wibratora, oraz w dłuższej perspektywie do obniżenia jakości i higieniczności ich gładkiej i przyjemnej powłoki.

Ranking / przegląd wibratorów dla par

  • Lelo Tiani 2
  • We-vibe Sync
  • Picobong Mahana
  • Lelo Tiani 3

Lelo Tiani 2 to nowa, udoskonalona wersja Lelo Tiani. To najpopularniejszy wibrator dla par, uznanej, szwedzkiej marki Lelo, o której na rynku mówi się jako mercedesie wśród gadżetów intymnych. Lelo Tiani 2 steruje się za pomocą bezprzewodowego pilota, którego zasięg wynosi aż 36m! Nowa wersja jest jeszcze bardziej ergonomiczna i luksusowa. Zarówno Tiani 2 jak i jego pilot sterujący są całkowicie wodoodporne. Produkt posiada aż 8 programów wibracji – do delikatnych, po silne. Wszystkie pozostają jednak ciche i dyskretne, dzięki zaawansowanej technologii SenseMotion Lelo. O wyjątkowości Tiani 2 świadczy szerokie grono zadowolonych klientów i klientek, jego popularność, oraz nominacja do nagrody Red Dot Award za najlepszy wibrator dla par.  

We-vibe Sync to wibrator dla par klasy Hi-Tech, który jest pionierem rynku tego typu wibratorów. Przez wiele lat we-vibe był jedynym producentem wysokiej jakości wibratorów dla par, które można sterować zarówno z poziomu pilota, jak i aplikacji na smartphona. We-vibe Sync to już piąta odsłona gadżetu dla par marki We-vibe. Jest wodoodporny, posiada wiele dodatkowych trybów wibracji i bardzo długi czas działania – aż do 3 godzin.