główne_zabawy erotyczne dla par

Zabawy erotyczne dla par – rywalizacja pełna rozkoszy

Nawet jeśli jesteś w stałym związku, warto od czasu do czasu odwiedzić sex shop sklep internetowy. Znajdziesz w nim różnorodne akcesoria oraz inspiracje do zabaw erotycznych dla par. To z pewnością wzbogaci jakość Twoich stosunków, oferując zupełnie nowe doznania Tobie i partnerowi albo partnerce. Do Waszego wyboru pozostają między innymi ekscytujące akcesoria BDSM, gry łóżkowe oraz wibratory dla dwojga. Testując je, macie szansę odkrywać swoje ciała na nowo.

Gra tylko we dwoje

Zamiast spędzać wieczór przed telewizorem albo ze zwykłą planszówką, umilcie sobie czas grą erotyczną dla par. Mogą być to po prostu kości do gry wskazujące pozycje łóżkowe, ale również karty z wypisanymi zadaniami do zrealizowania – niektóre są naprawdę pikantne. Dla wielu par gry erotyczne stanowią krok w stronę ośmielenia się do wypróbowania zupełnie nowych rzeczy, na przykład pieszczot analnych albo dominacji. Zestawy do gier często zawierają dodatkowe akcesoria, takie jak wibratory, korki analne, opaski na oczy albo piórka do łaskotania. Używajcie ich wedle uznania. Gwarantujemy, że bardzo szybko zaczniecie ustalać własne zasady gry, dając ponieść się swojej fantazji.

Wibratory dla dwojga – dawkuj rozkosz drugiej osobie

Chociaż dla większości osób wibrator kojarzy się przede wszystkim z masturbacją, to także akcesorium, które może służyć do zabaw erotycznych dla par. Lubimy patrzeć na rozkosz naszych partnerów, ale jednocześnie chcemy brać w niej czynny udział. Właśnie dlatego powstały specjalnie zaprojektowane wibratory dla dwojga. Taki wibrator charakteryzuje się tym, że posiada pilot umożliwiający zdalne sterowanie wibracjami. W ten sposób można ustalać charakter pieszczot dla swojego partnera albo partnerki. Umożliwia to wykorzystywanie zarówno do klasycznej penetracji, jak i stymulacji łechtaczki oraz pieszczot analnych. Wymieniajcie się akcesorium, wchodząc w różne role. Przeżycia z pewnością będą niezapomniane i szybko będziecie chcieli je powtórzyć.

Zabawa w dominację i uległość – akcesoria do BDSM

Klasykę zabaw erotycznych dla par stanowią akcesoria do BDSM. Uważamy, że niemal każda para powinna mieć w swojej sypialni akcesoria takie jak kajdanki, opaski na oczy, taśmy do krępowania, obroże czy pejcze. Akcesoriów do BDSM można używać sporadycznie, jednak gwarantujemy, że przypadną Wam do gustu na tyle, że znajdą zastosowanie także w regularnym seksie. Dzięki nim będziecie mogli wchodzić w różne role, zarówno dominujące, jak i uległe. Umożliwia to spełnianie wszelakich fetyszów i osiąganie maksymalnej satysfakcji ze swoich stosunków. Skrępuj partnera i każ wykonywać mu różne zadania. Zawsze możesz wymierzyć mu karę pejczem albo nagrodzić go w wybrany przez siebie sposób. Pobudź jego zmysły, zakładając mu zaciemniającą opaskę na oczy. Równie dobrze to Ty możesz przybrać uległą postawę – pozwól przypiąć się kajdankami na przykład do ramy łóżka. Załóż seksowną obrożę. Teraz musisz już jedynie oddać się narastającej rozkoszy.

Jeśli chodzi o sex shop sklep internetowy Insex oferuje bezpieczne akcesoria pozwalające  urozmaicić życie seksualne. Sprawdź, jak przyjemne może okazać się eksperymentowanie.

Artykuł zewnętrzny