facet-masturbatory-masturbator

Masturbatory – który wybrać? Po czym rozpoznać dobry produkt?

Masturbatory to gadżety intymne dla mężczyzn, a także dla par, służące urozmaiceniu życia intymnego. Ich wnętrze odzwierciedla doznania intymne podczas stosunku, ale często i daje nową jakość doznań. Wnętrza masturbatorów mają rozmaitą budowę, kształty i elementy stymulujące, a przez wykorzystanie różnego rodzaju technologii i materiałów, otrzymujemy szeroki wachlarz możliwości.

Masturbatory to tuby lub jajeczka służące stymulacji członka. To urozmaicenie życia intymnego może służyć większej przyjemności, ale również być wykorzystywane jako trening, dla mężczyzn, którzy pragną osiągać dłuższe stosunki i kontrolować swoją ejakulację – w zestawieniu z treningiem mięśni kegla przynosi obiecujące efekty. Wybierając masturabator to co powinniśmy najpierw sprawdzić to mechanizm – sposób jego działania i mamy tu na myśli zarówno wnętrze masturbatora, czyli sposób w jaki stymuluje członka, ale również inne dodatkowo zastosowane mechanizmy – jak kontrola ciśnienia w masturbatorach Fleshlight i Tenga. Dodatkowo możemy wybrać rodzaj otworu – zwykły (okrągły), czy w kształcie ust, waginy, a także odbytu.

Higiena i bezpieczeństwo stosowania masturbatorów

Masturbator może być jednorazowy (np. Tenga Egg), ale również wielorazowy jak na przykład Fleshlight, czy Tenga Deep Troath. Ich jedno – wielorazowość związana jest z budową, która w jednych umożliwia umycie i dezynfekcję wnętrza tuby, a w drugich nie. Przed zakupem również sprawdźmy materiał z jakiego zrobiony jest produkt – wybierajmy wyłącznie te, z silikonu medycznego, lub cyberskóry. Dają one zdecydowanie najintensywniejsze doznania, odzwierciedlając realne doznania, ale również nie uczulają, nie podrażniają i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Poniżej prezentujemy przegląd najpopularniejszych masturbatorów, które są wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i cieszą się niespadającą wysoką opinią.

Tenga – Original Vacuum Cup – Deep Troath

masturbator-tenga-standard-glebokie-gardlo
Masturbator Tenga Deep Troath to nowoczesny masturbator dla mężczyzn, który zapewnia niepowtarzalne doznania. Gadżet został wykonany z innowacyjnych materiałów, które idealne odwzorowują wnętrze ust. To świetna zabawka dla miłośników głębokich przeżyć. Produkt posiada subtelne wypustki, które uatrakcyjniają masturbację. Wnętrze zabawki perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu i długości penisa. Jest to gwarancja intensyfikacji doznań, a także silnego orgazmu. Gadżet jest szybki i prosty w czyszczeniu – wystarczy ciepła woda z dodatkiem mydła.

Lovense Max – Masturbator

lovense-max-masturbator
Lovense Max – Masturbator to innowacyjny gadżet erotyczny dla mężczyzn, który zaspokoi nawet najbardziej wymagających Panów. Masturbator może być sterowany za pomocą specjalnej aplikacji. Za jej pomocą możemy regulować parametry zabawki np. poziom ścisku, czy też intensywność skurczów. Dodatkowo może robić to za nas druga osoba, która połączy się z aplikacją. Niezwykle nowoczesny gadżet zwiększa intensywność doznań siłę przeżywanych orgazmów. Perfekcyjnie imituje wnętrze pochwy, a także dostosowuje się do kształtu penisa. Produkt jest prosty i szybki w czyszczeniu.

Monkey Spanker Duo – masturbator

monkey-spanker-duo-masturbator
Monkey Spanker Duo – masturbator to nowoczesny gadżet erotyczny przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Produkt zapewnia świetną zabawę nie tylko w pojedynkę, ale również we dwoje. Gadżet posiada żelowy otwór, który przyjemnie zaciska się na penisie. Przynosi to niepowtarzalną rozkosz i intensywny orgazm. Może służyć także jako pierścień erekcyjny, który wzmacnia i przedłuża stosunek. Ponadto masturbator pozwala na stymulację łechtaczki dzięki intensywnym drganiom, rączki. Perfekcyjnie sprawdza się również podczas pieszczenia innych erogennych miejsc np. brodawek sutkowych.

Fleshjack – Ice Butt Crystal – Masturbator

ice-butt-crystal-fleshlight-fleshjackFleshjack Ice Butt Crystal – Masturbator to nowoczesny gadżet dla mężczyzn wykonany z wysokiej klasy przezroczystego materiału. Produkt perfekcyjnie oddaje doznania podczas seksu analnego. Liczne wypustki intensyfikują przeżycia i wzmacniają orgazm. Produkt gwarantuje niepowtarzalne przeżycia, które idealnie imitują realną penetrację. Wnętrze dostosowuje się do kształtu oraz wielkości penisa. Masturbator jest prosty i szybki w czyszczeniu.

Zobacz masturbatory w sklepie >>>

3 thoughts on “Masturbatory – który wybrać? Po czym rozpoznać dobry produkt?

  1. Dla mnie z tej listy najlepszy jest fleshlight i lovense max, oba dają ekstra doznania, można do nich zastosować żel na bazie wody i wtedy efekt jeszcze lepszy. Monkey spanker duo testowałem ale myślę że fajnie zdaje egzamin tylko pod prysznicem, bo można z niego korzystać nawet gdy woda wypłucze żel. W innych masturbatorach jak fleshlight woda pod prysznicem może stanowić problem. Tenga Ok ale ciężko się ją myje + zawiera w środku gąbkę z lubrykantem dlatego teoretycznie po jednym użyciu powinna być wyrzucona. Tak więc podsumowując moje doświadczenia najbardziej polecam fleshlight i lovense max :)

  2. Jak już coś kupować to coś dobrego, dlatego polecam lovense max. Dlaczego? Jedyny z zarządzaniem z apki, cichym silnikiem i naprawdę wartymi uwagi opcjami. Reszta masturbatorow to wybór między tym samym, a tym samym o innym kształcie

  3. Hubert… no nie! Ja wiem ze lovense ma duzo opcji sterowania i jest Hi-tech ale bez przesady ze reszta to kwestia wyboru ksztaltu. Fleshlight ma wnętrze z grubego silikonu medycznego, a tenga cienką warstwę pod którą jest gąbeczka i daje to całkiem inne doznania. Monkey spanker duo to taka błona Wiec tez ciężko to porównać do reszty. Każdy jest inny!

Dodaj komentarz