Najlepsze wibratory / gadżety erotyczne na prezent na rocznicę, święta, urodziny

Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojej połówki? Sprawdź luksusowe, najwyższej jakości marki gadżetów intymnych, które przez swój ekskluzywny design, wygląd, a także opcje sterowania zachwycą każdą osobę. Spraw by Wasza relacja dostała nową dawkę pobudzenia do erotycznej zabawy we dwoje.

Wybór gadżetów erotycznych i zabawek intymnych to nie lada wyzwanie. Trzeba brać pod uwagę zarówno materiały, z jakich wibrator jest zbudowany, ich jakość, ale również opcje sterowania, kolor i przeznaczenie. Aby ułatwić wybór produktu przygotowaliśmy specjalnie dla Was: najciekawsze, ekskluzywne wibratory, które idealnie nadadzą się na prezent pod choinkę, na urodziny, rocznicę ślubu i wiele innych okazji! Ciekawi?

Lovense Lush Bullet Toy

Lovense Lush Bullet to wibrator jajeczko, który podbija polski rynek. Klienci i klientki oszaleli na jego punkcie. Ten niesamowity gadżet erotyczny może być sterowany za pomocą smartphone’a, ale również smartwatcha – zarówno przez bluetooth, jak i wifi. Lovense Lush wspaniale urozmaica grę wstępną, otwierając przed Wami nowe horyzonty. Jego cichy i dyskretny silniczek i sprawne sterowanie przez bluetooth umożliwia wyniesienie zabawy na przykład na spacer, czy do restauracji. Szukając opinii w internecie na temat Lovense Lush, aby zacytować opinie klientów i klientek trafiliśmy na wpis, w którym przywołany został film “Brzydka Prawda”. Bohaterka zakłada wibrującą bieliznę i wychodzi do restauracji. NIestety gubi pilota i nie ma kontroli nad wibracjami podczas kolacji. Od razu nasunęło się takie skojarzenie – Lovense umożliwia Wam zabawę nie tylko w łóżku. Związkowe truth or dare (prawda czy wyzwanie)? Wibrator posiada wiele poziomów wibracji, wiele ich trybów, ale również możliwość rysowania własnych wzorów wibracji, oraz sterowania dźwiękiem. Widzieliście kiedyś gadżet wibrujący w rytm muzyki?

Womanizer 2GO Mini

Womanizer 2GO Mini to jeden z najciekawszych gadżetów intymnych dla kobiet pod względem designu. Mały i niepozorny, a w dodatku z wyglądu do złudzenia przypomina szminkę. Cała oprawa marki jest niezwykle ekskluzywna i prestiżowa, ale również i cena produktu jest adekwatnie wysoka. Gadżet targetowany jest do zamożnych ludzi, lubiących się w nowinkach technologicznych w naprawdę dobrym designie. Budowa wibratora Womanizer zapewnia bezdotykową stymulację łechtaczki, poprzez jej otoczenie i wysyłanie pulsujących fal. To innowacyjne rozwiązanie, które z pewnością dostarczy wowych i niepowtarzalnych doznań, bowiem taką opcję na rynku posiada wyłącznie Womanizer W500 Pro i Womanizer 2GO Mini.

Laid D1 Stone – dildo z kamienia księżycowego Larvikite

Laid D1 Stone to wyjątkowe i designerskie dildo z rzadkiej odmiany kamienia księżycowego Larvikite (zwany też kamieniem norweskim – ze względu na miejsce występowanie). Dildo Laid D1 Stone jest ręcznie rzeźbione i polerowane. Ta marka norweskich gadżetów intymnych w swoim asortymencie posiada również Laid – D2 Stone czyli dildo / wibrator z czarnego granitu. Czyż to niepowtarzalne produkty na skalę światową? Z pewnością trudno nam będzie znaleźć inny wibrator z podobnych materiałów. Produkty Laid zostały zaprojektowane tak, aby stymulować punkt G. Z pewnością nadadzą się na wyjątkowy, designerski prezent dla kobiet, na każdą okazję.

Je Joue Ami – kulki gejszy

Je Joue Ami to wysokiej jakości kulki gejszy czyli inaczej kulki waginalne. Kulki Ami służą przede wszystkim do treningu mięśni kegla. Kulki można nosić w każdej sytuacji, a ich aplikacja nie wpływa na komfort w trakcie dnia. Produkt stymuluje ścianki pochwy, oraz mięśnie kegla powodując ich kurczenie się i rozkurczanie. Taki trening z pewnością przełoży się na poprawę jakości życia seksualnego, gdyż mięśnie kegla bezpośrednio wpływają na doznawany orgazm. Dodatkowym atutem stosowania jest możliwość nauczenia się kontrolowania owych mięśni – zaciskania ich i rozkurczania, dzięki czemu zdobywamy umiejętność sprawnego wpływania na bodźce dla obu osób podczas zbliżenia intymnego. Zastosowanie kulek gejszy Je Joue Ami to wzrost waszej wspólnej satysfakcji. Ponadto zaleca się stosowanie ich po ciąży, dzięki czemu możliwy jest szybszy powrót do formy! Kulki gejszy Ami to produkt pokryty silikonem klasy medycznej, w związku z czym jest całkowicie bezpieczny dla najwrażliwszej skóry, należy jednak pamiętać że wolno używać do nich tylko lubrykant na bazie wody (nie stosujemy żeli silikonowych, które ścierają powierzchnię gadżetów intymnych).

We-Vibe Sync

We-Vibe Sync to najnowsze wydanie wibratora dla par marki We-vibe, która podbiła rynek wprowadzając lata temu pionerski projekt wibratorów dla par sterowanych smartphonem. Gadżet intymny powstał jako nowsza, znacznie ulepszona wersja we-vibe 4. Wibratory dla par sterowane telefonem przez długi czas była unikalną ofertą we-vibe, jednak szybko zaczęła być wykorzystywana przez inne firmy. Obecnie na rynku znajdziemy wiele wibratorów dla par, którymi możemy sterować za pomocą pilota, czy aplikacji mobilnej na telefon. We-vibe Sync jednak zachował swoją wyjątkowość pod wieloma względami. Ciche, dyskretne, a zarazem wyjątkowo wytrzymałe i mocne silniczki znajdujące się w wibratorze Sync dają intensywne doznania oraz wiele poziomów i opcji wibracyjnych. Gadżetem erotycznym We-Vibe Sync możemy zarządzać z aplikacji We-Connect

B Swish Bnaughty Classic Unleashed

B Swish Bnaughty Classic Unleashed to wibrujące jejeczko bezprzewodowe , którym możemy sterować za pomocą pilota. Wibrator dostępny jest w trzech kolorach: różowym, czarnym oraz fioletowym. B Swish znany jest z gadżetów erotycznych najwyższej jakości, które wyróżnia prosty design, oraz duża dostępność kolorów. Wibrator Bnaughty Classic Unleashed posiada pięc poziomów wibracyjnych. Jest idealnie dostosowany do stymulowania łechtaczki, a dzięki pilotowi z zasięgiem do 3 metrów, kontrolę nad nim możemy oddać drugiej osobie. Bnaughty Unleashed Classic to propozycja dla wielbicielek wibrujących jajeczek – prostszy od Lovense Lush i z mniejszą ilością opcji sterowania, jednak zabawa i przyjemność z jego działania wibrującego jest niemniejsza!. Para baterii umożliwia nawet 3 godziny działania. Bnaughty Deluxe ma jeszcze jedną ogromną zaletę jest niezwykle ciche i można go stosować nawet gdy w pokoju obok mamy gości!

Przedstawione wibratory świetnie sprawdzą się jako zmysłowy, intymny prezent dla kobiety, bez względu na okazję. Jeśli szukasz jaką zabawkę wybrać – sprawdź nasze gadżety erotyczne na prezent dla dziewczyny – pod choinkę, na urodziny, czy rocznicę ślubu. Te najwyższej jakości wibratory rozpalą na nowo wasze życie i sprawią, że zaczniecie czerpać więcej przyjemności ze wspólnie spędzanego czasu.