libido-kobiece-problem-z-niskim-libido

Problem obniżonego libido w okresie Jesiennym – jak zapobiegać?

Jesień to pora, kiedy często zmagamy się z obniżoną odpornością, mniejszą witalnością organizmu, ale również z obniżonym libido. Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele. Jak sobie radzić gdy obniżone libido zaczyna rujnować nasze życie intymne i negatywnie wpływać na związek? Jak temu przeciwdziałać?

Mniejsza ilość promieni słonecznych, skutkująca niedoborem witaminy D3, zmiana diety – mniej świeżych owoców, warzyw, większa podatność na stres – to tylko jedne z kilku czynników za którymi stoi obniżone libido w okresie jesiennym. Niedobory pojawiające się w organizmie nie tylko wynikają ze złej diety, ale również ze zwiększonego zapotrzebowania organizmu. Gorsze funkcjonowanie wzmaga również niedobór wapnia (bierze udział w szlakach metabolicznych wielu hormonów – a jego gorsza przyswajalność związana jest z niedoborem witamin). Mocniej odczuwamy również negatywne działanie stresu, na który w okresie jesiennym jesteśmy bardziej podatni. Jak zaradzić obniżonemu libido, oraz wzmocnić je stosując naturalne zioła i uzupełniając dietę we wszelkie niezbędne substancje odżywcze?

Odpowiedzią mogą okazać się odpowiednie suplementy podnoszące libido, które posiadają w składzie te składniki, które są istotne na szlakach metabolicznych układu rozrodczego, a także pozytywnie wpływają na witalność organizmu i łagodzą negatywne skutki stresu, ułatwiając odprężenie się i czerpanie przyjemności ze zbliżenia intymnego. Polecamy przede wszystkim wybór tych suplementów, które w naszym serwisie cieszą się największą popularnością. Są to produkty znanych marek, takich jak Sexual Health Series, Lovely Lovers, Medica Group, czy LoveStim. Poniżej charakterystyka wybranych produktów:

shs viamea - sexual health series - tabletki na libido

Viamea to suplement diety w tabletkach, marki Sexual Health Series, który zwiększa kobiece libido. Intensyfikuje doznania erotyczne, ułatwia i przyspiesza osiągnięcie orgazmu. Pobudza organizm, relaksuje i rozluźnia, dzięki czemu pozwala w pełni oddać się rozkoszom cielesnym i czerpać z nich pełną satysfakcję. Viamea zawiera jedynie naturalne składniki, nie zawiera żadnych hormonów. W jej skład wchodzi Muira Puama, imbir, wapń, witamina B3, Tribulus Terrestris, L-arginina, pieprzowiec roczny, żeń-szeń i kofeina. Składniki te poprawiają ukrwienie pochwy, jak również optymalizują jej wilgotność. Zaleca się spożycie 1 tabletki na 30-50 minut przed planowanym stosunkiem płciowym.

libido therapy shs - sexual health series - na libido

Libido Therapy to suplement diety w kapsułkach, marki Sexual Health Series, który przeznaczony jest dla kobiet z obniżonym libido. W swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki, nie zawiera hormonów. Działa rozluźniająco, podnosi jakość życia seksualnego oraz intensyfikuje doznania erotyczne. W skład preparatu wchodzi L-arginina, buzdyganek naziemny, catuaba, miłorząb dwuklapowy oraz wapń. Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie, popijając dużą ilością wody. Rezultaty działania suplementu będą widoczne po około 1-2 miesiącach regularnego stosowania. Efekty mogą być słabsze, jeśli podczas stosowania suplementu spożywany jest alkohol, potrawy wysokotłuszczowe i owoce cytrusowe. Nie zaleca się stosowania suplementu u osób poniżej 18-ego roku życia, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

libistim-lovestim-tabletki-na-libido

Libistim to suplement diety dla kobiet w kapsułkach, marki LoveStim, który w 100% zawiera naturalny skład. Potęguje doznania erotyczne, intensyfikuje orgazm, zwiększa libido. Poprawiając ukrwienie w miejscach intymnych uwrażliwia je na dotyk i pozwala odczuwać większą przyjemność podczas zbliżeń z partnerem/-ką. W skład suplementu wchodzi arginina, wyciąg z owoców buzdyganka naziemnego, wyciąg z pestek dyni, wyciąg z korzenia żeń-szenia, wyciąg z owoców cytryńca chińskiego i wyciąg z owoców pieprzu cayenne. Zaleca się stosowanie 1-2 kapsułek dziennie o stałej porze, tuż po posiłku. Kapsułki należy popić wodą. Owoce cytrusowe i alkohol mogą osłabiać działanie suplementu. Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i karmiące.

playwoman medica group - na libido

Playwoman to suplement dla kobiet w kapsułkach, marki Medica Group, który podnosi libido, zwiększa nawilżenie pochwy, potęguje doznania erotyczne, maksymalizuje orgazm i pobudza organizm. W skład wchodzi L-arginina, czarny owies, American Ginseng, buzdyganek, korzeń maca i sarsaparilla.

Dodatkowo oprócz suplementu warto zastosować żel wzmacniający libido, czyli taki który pobudza mikrokrążenie w okolicach intymnych, zwiększając wilgotność pochwy, a także sprawiając że receptory są lepiej dotlenione, przez co stosunek jest znacznie przyjemniejszy. W tej kwestii polecamy przede wszystkim Libigel, oraz TightUp.

One thought on “Problem obniżonego libido w okresie Jesiennym – jak zapobiegać?

  1. Suplementy mogą doskonale podziałać na libido i na przyjemność z seksu ale jeśli obniżone libido wynika z braków jakiś elementów w organizmie. Sporo poczytałam zanim zdecydowałam się na zakup i dzięki temu wiedziałam czego się spodziewać i powiem ze playwoman zadziałało dokładnie tak jak się spodziewałam bo akurat u mnie zła dieta i często brak czasu żeby zjeść coś pełnowartościowego tak się właśnie skończyło. Playwoman przywróciło ochotę i przyjemność – nie odrazu ale dało radę. Jeśli macie taki problem to polecam potestować. Pewnie inne tabletki tez działają – testujcie, ważne żeby sobie pomóc 😉

Dodaj komentarz