Masturbatory dla mężczyzn – które są najlepsze, czym się różnią i jak wybrać odpowiedni?

Masturbatory (tzw. sztuczne pochwy) to gadżety intymne przeznaczone dla mężczyzn, panów do stosowania w pojedynkę, ale niejednokrotnie również w parach, do urozmaicenia gry wstępnej. Wbrew pozorom masturbatory bardzo różnią się od siebie i pewnie każdy po przetestowaniu wszystkich dostępnych na rynku, z łatwością by stwierdził, że każdy producent postawił w nich na co innego. Jedne firmy oferują designerskie masturbatory – jak Tenga 3D, a inne na mocną i rozmaitą strukturę wnętrza jak Fleshlight.

Masturbatory, tak samo jak i inne gadżety erotyczne diametralnie różnią się od siebie jakością. W asortymencie intymnym Greener Pharma oferujemy wyłącznie najlepsze marki, dlatego również i tutaj przedstawimy tylko te produkty, które są dobre jakościowo i stanowią wrór do naśladowani dla tańszych producentów z Azji. Wszystkie produkty wykonane są z silikonu medycznego, co oznacza że są bezpieczne dla wrażliwej skóry – nie podrażniają, nie wywołują reakcji alergicznych, ani żadnych negatywnych skutków ubocznych. Pamiętajmy jednak, że stosując gadżety z silikonu medycznego możemy je nawilżać wyłącznie za pomocą żeli intymnych / lubrykantów na bazie wody. My osobiście polecamy lubrykant na bazie wody – Be Lover Gel.

Masturbator jednorazowy czy wielokrotnego użytku?

Masturbatory w większości są wielokrotnego użytku. Możemy je bez problemu umyć w środku pod bieżącą wodą lub z pomocą Pretty Love Toy Cleaner, i następnie ponownie użyć. Istnieją również jednak masturbatory jednorazowe takie jak Tenga EggDorcel Sex Shot, czy również Tenga Głębokie Gardło, czy Tenga Soft Tube Cup. Prawda jest jednak taka, że więszkość z nich można użyć wiele razy, jednak ich mycie wymaga, aby je „rozmontować”, bowiem na przykład produkty Tenga posiadają za silikonem gąbeczkę nawilżoną lubrykantem, który przenika do środka tuby w trakcie jej użytkowania – oznacza to jednak że płyny z wnętrza tuby będą przenikały do gąbeczki. Wybierając gadżet intymny idealny na nasze potrzeby zastanówmy się zatem, czy chcemy z produktu korzystać stale czy ma on stanowić wyłącznie jednorazową odmianę.
Jeśli chodzi o produkty wielokrotnego użytku, przoduje tu zdecydowanie i niepodważalnie Fleshlight i jego podmarka Fleshjack. Obie marki należące do firmy Fleshlight oferują najbardziej rozpoznawalne masturbatory na rynku. Nie dzieje się tak jednak bez przyczyny. Wystarczy raz spróbować produktu Fleshlight, a już nie będziemy chcieli korzystać z niczego innego. Produkt daje tak niezwykłe i intensywne doznania, że nie sposób powiedzieć cokolwiek złego na temat tych masturbatorów. Fleshlight oferuje również najabrdziej zróżnicowany asortyment pod względem wnętrza tuby, jak i otworu. W ofercie znajdziemy otwory imitujące okolice intymne męskie, żeńskie, usta, a także neutralne – okrągłe. Oprócz tego dostępne są wkładki w kolorze skóry, różowe, a także przezroczyste.

Wnętrze tuby masturbacyjnej

Wnętrza tub są bardzo zróżnicowane, jedne mają prążki, inne wypustki, a jeszcze inne są gładkie lub inne na każdej głębokości tuby. Do najpopularniejszych należą gładkie, takie jak Fleshlight Vibro, oraz masturbatory z wypustkami jak Fleshjack Pink Bottom, oraz te zróżnicowane jak Fleshlight Girls Lotus, Fleshlight Girls Swallow, Fleshlight Girls Forbidden, czy Fleshlight Ice. Bardzo zróżnicowaną strukturę, jednak trochę mniej popularną posiadają produkty Tenga Flip Hole. Oprócz wspomnianych wysokiej jakości są również masturbatory Dorcel, jak dwustronna, sztuczna pochwa Dorcel Double Oo – jednak posiada ona większe wejście, dlatego rekomendujemy je panom, którzy takowego potrzebują :)

Zaawansowane masturbatory

W ofercie Greener Pharma znajdują się również zaawansowane masturbatory Hi-tech, takie jak Lovense Max, czyli masturbator którego działanie jest automatyczne, oraz możliwe do kontrolowania z poziomu aplikacji na smartphona. Lovense Max ma wiele trybów i opcji działania, a jego działanie dyskretne, mimo iż intensywne.